logo
Login
nl
uk
´╗┐prepress

Nerus International B.V.
Productielocatie Eersel (bezoekadres)
Meerheide 10
5521 DZ Eersel
Nederland
Tel: 0031-(0)497-518062
Fax: 0031-(0)497-514989
KvK: 527711480000
Mail: info@nerus.nl

Productielocatie Knegsel
Eerselseweg 37
5511 KL Knegsel
Nederland
Tel: 0031-(0)497-518062
Fax: 0031-(0)497-514989
KvK: 527711480000
Mail: info@nerus.nl

Algemeen directeur:
Hein Neutkens
Telefoon: 0031-(0)651108188
Mail: hneutkens@nerus.nl

International Sales Manager en Marketing:
Harry van Daal
Telefoon: 0031-(0)622232186
Mail: hvdaal@nerus.nl

Vertegenwoordiger Nederland en Belgie:
Richard Slotboom
Telefoon: 0031-(0)610064785
Mail: richard@nerus.nl

Prepress & Design:
Anke Schoofs
Inge van Caspel
Maia Spapens
Sanne de Laat

Telefoon: 0031-(0)497518062
Mail: prepress@nerus.nl

Office Manager & Finance:
Patricia van Beers
Telefoon: 0031-(0)497518062
Mail: patricia@nerus.nl

Bedrijfsbureau:
Lenneke Michielse
Lucie Koopman

Telefoon: 0031-(0)497518062
Mail: info@nerus.nl

Kwaliteitsmanager en Inkoop:
Ad Michelbrink
Telefoon: 0031-(0)497518062
Mail: ad@nerus.nl

Productiemanager:
Maarten Wijnands
Telefoon: 0031-(0)497518062
Mail: productie@nerus.nl

Personeelszaken:
Janneke Kluijtmans
Telefoon: 0031-(0)497518062
Mail: janneke@nerus.nl

´╗┐Nerus International B.V. - Meerheide 10 - 5521 DZ - Eersel - Nederland - Tel: 0031-(0)497-518062 - Fax: 0031-(0)497-514989 - info[at]nerus.nl - www.nerus.nl - algemene voorwaarden
kch.nl s-bb.nl Logo LunetZorg.nl facebook anido.be Logo interzoo.com